Referencje – księgowość i rachunkowość w Krakowie

Przeczytaj referencje od naszych zadowolonych klientów – dołącz do grona firm i instytucji, które prowadzą z nami księgowość. Zobacz, kto wybrał rachunkowość w Krakowie z nami:

Księgowość w Krakowie Każda organizacja pozarządowa znajdzie wsparcie w Małopolskim Centrum Finansów i Rachunkowości. Od 7 lat, biuro zapewnia nam kompleksową obsługę księgową, doradza i cierpliwie pomaga prowadzić naszą Fundację zgodnie z wszelkimi wymaganiami formalnymi, które obowiązują NGO. Dzięki profesjonalizmowi księgowych MCFIR mamy ogromne poczucie komfortu i wszystkie dokumenty w idealnym porządku.
Bezcenne.
Polecam współpracę z MCFIR
Patrycja Musiał, prezeska Fundacji No Local

Kraków RachunkowośćRozpoczęcie współpracy z MCFIR to była bardzo dobra decyzja.
Wszelkie zawiłości księgowe zostały rozwiązane, a prowadzenie rachunkowości Stowarzyszenia stało się przyjemnością.
Pracownicy MCFIR służą pomocą o każdej porze. Komunikacja przebiega w sposób sprawny i rzeczowy, a przede wszystkim w miłej i przyjaznej atmosferze. Życzę wszystkim takiego wsparcia.
Polecam współpracę z tym biurem!
Ewa Lutomska, z-ca prezesa Stowarzyszenia Krakowski Alarm Smogowy

Pan Grzegorz Chmurzyński pomógł Fundacji .DOC „wyprostować” księgowość, jego porady i praca okazały się bardzo cenne. Dzięki temu zaoszczędziłem wiele czasu i uniknąłem kłopotów skarbowych.
Dzięki bezproblemowej współpracy i szybkiemu załatwianiu trudnych spraw, na ręce Pana Grzegorza przekazałem księgowość Pokrycki Sp. z o.o.
Polecam Małopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości Sp. z o.o.
Przemysław Pokrycki

To już trzeci rok naszej współpracy z MCFiR i Panem Grzegorzem Chmurzyńskim i z przysłowiową „ręką na sercu” mogę napisać, że był to bardzo dobry wybór. Nie muszę się martwić, że są jakieś nieprawidłowości bądź nie jest zrobione coś na czas. Profesjonalna obsługa, dyspozycyjność, ogromna wiedza i wszystko na co chcemy liczyć, gdy prowadzimy działalność. Bardzo gorąco polecam kontakt z księgowymi tego biura i obdarzenie ich pełnym zaufaniem, a na pewno zaowocuje to i odbije się pozytywnie w prowadzeniu firmy bądź jakiejkolwiek działalności. Emilia Piotrowicz, Prezes Sambud Awaria Sp. z o.o. (Skomielna Biała)

Rachunkowość Kraków KsięgowośćWspółpraca z firmą Małopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości sp. z o.o. rozpoczęła się w roku 2009 i trwa do dzisiaj. Zakres naszej współpracy dotyczy obsługi księgowej oraz doradztwa finansowego.
Jest to firma, która bez wątpienia zasługuje na zaufanie. Jej przedstawiciele wykonują swoje obowiązki z odpowiednim zaangażowaniem oraz sumiennością. Taki rodzaj współpracy zapewnia Fundacji bezpieczeństwo i gwarantuje najwyższą jakość obsługi. Jako klient czujemy, że MCFiR wychodzi nam naprzeciw i dba o nasze potrzeby.
Z wielką przyjemnością rekomendujemy współpracę z Małopolskim Centrum Finansów i Rachunkowości sp. z o. o.
Fundacja Sztuk Wizualnych

Księgowość Kraków ReferencjeJesteśmy bardzo zadowoleni z usług MCFiR. Wyszukaliśmy ich ofertę w Internecie i poprosiliśmy o poprowadzenie „za rękę” przez zawiłości księgowe. Wszystkie formalności związane z założeniem firmy i rachunkowością start-upu wykonaliśmy z biurem krok po kroku. To już kilka lat odkąd prowadzimy księgowość razem z Małopolskim Centrum Finansów i Rachunkowości – jesteśmy nieustannie usatysfakcjonowani gotowością MCFiR do konsultacji oraz optymalizacji naszego biznesu od strony finansowej. Polecamy kontakt z księgowymi i nawiązanie współpracy!
Grzegorz Pękała, prezes portalu turystycznego YouGO! Polska

Referencje KsięgoweKorzystamy z usług MCFiR już od ponad pięciu lat i zawsze, dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu mieliśmy pewność, że księgowość prowadzona będzie profesjonalnie. Widać, że firmie zależy na satysfakcji klienta, dlatego od początku do końca praca świadczona jest z maksymalnym zwróceniem uwagi na potrzeby i specyfikę klienta. Przedsiębiorstwo może pochwalić się szerokim zakresem wiedzy na temat księgowości, na udzielane przez nas pytania zawsze i szybko dostajemy kompetentne odpowiedzi. MCFiR jest godny polecenia tym, którzy przy decyzji dotyczącej partnera biznesowego sugerują się terminowością i pewnością usług. Personel firmy bez wątpienia można uznać za profesjonalistów.
Andrzej Guła, Prezes Instytutu Ekonomii Środowiska

Księgowość Kraków

Księgowość Kraków Referencje

Skorzystaj z promocji dla nowych klientów!
NOWO POWSTAŁE FIRMY. Nasza spółka dla nowopowstałych firm oferuje progresywny cennik świadczenia usług oparty o ilość dokumentów księgowych. Rozwiązanie ma tę zaletę, że wraz z rozwijaniem przez Państwa firm, a co za tym idzie zwiększaniem się ilości dokumentów zmienia się cena obsługi księgowej. Jednocześnie w początkowej fazie działalność ponosicie Państwo minimalne koszty.

szczegóły promocji